Vylévání srdíčka

Mě prostě baví žít!

7. února 2016 v 20:40 | N.S.
Jednoho slunného dne jsem se vzbudila a zírala do stropu. Ležela jsem v posteli a přemýšlela. I přes všechny vlivy si prostě nevážíme života. Mnoho lidí, kteří žít chtěli nemohli... Nyní se nacházíme v době, kdy lidé žít nechtějí, ale přežívat musí. Z hlediska doby si myslím, že je všechno zvrácené a není tomu tak, jak bylo třeba v minulém, či předminulém století. Lidé se ženou za penězi, už ani neznají termín 'láska', jelikož se žije v tak umělé době, kdy jde jen o sex. Zkrátka hodně lidí na této planetě nebaví žít, protože si přijdou zbyteční a tak podobně..

Haló? :D

7. února 2016 v 19:59 | N.S.
Ahoj! :) To by mě zajímalo, zda-li to tu někdo ještě čte. A jestli jo tak je to hustý a cool. Ne vážně, já sem píšu jen když mám čas a náladu pod psa, což je docela blbý, protože ty nálady a depky se pak přenáší na čtenáře. To jsme se totiž jednou učili v psychologii. Asi se divíte proč jsem celkem šťastná... Tak já vám to zdůvodním. Poznala jsem toho nejlepšího člověka, který mě činí nejšťastnější a cítím, že on mě doopravdy miluje... není to jako to bylo dřív, teď je to víc vážný a hezký. Tím chci říct, že ve dvou se to lépe táhne. A to cokoliv. Nedávno bylo vysvědčení... já opět neprospěla z matiky, jak jinak. Nyní bereme logaritmy a to je stokrát těžší než látka v prvním pololetí. No doufám, že nějakým způsobem se dostanu do třeťáku.
Co se týče hraní na housličky, tak jsem docela pokročila. Možná budu mít svůj druhý sólový koncert za život! Jo! Jen pro informaci na housle hraju 11 let. A taky mě přijali do jednoho orchestru docela dost velkou náhodou. Díky Bože! :)
A víte jak jsem vám psala o té zlé paní profesorce na ošetřovatelství? Je to furt stejný! Od září se nic nezměnilo a navždy pro ní budu Markéta, kterou bude neustále vyvolávat.
Jsem ráda, že jsem vám sem dneska mohla něco málo připsat. Ale nebudu sem psát, že to chci rozjet... všichni víme, jak to dopadá :D

depkoidní období

4. listopadu 2015 v 19:44 | N.S.
Ozývám se po dlouhé době, mrzí mě to, ale nedalo se nic jiného než učit a trápit se. Blíží se čtvrtletí, a tak všichni řeší moc známky, jestli se učíme nebo ne, a podobné nedůležité věci. Sakra. Vždyt k tomu povolání co studuju, potřebuju jen praktická cvičení a pár teorie. Ne znát Coulombův zákon a Ústavu ČR - to právě teď probíráme. Nic nenadělám. Škola mi jde o trochu lépe než loni. Ale s matikou jsem na tom hodně špatně, a hlavně i když mi to lidé vysvětlují 34223x prostě to nepochopím. Z matematiky mam průměr 4,83 což asi všichni víme co znamená. Ostatní předměty jsou v pohodě.
Co se týče toho ošetřovatelství, tak paní profesorka mě vyvolává pořád. I spolužačky se diví, proč pořád já. Hlavně ona mě furt zkouší, tak už mi to přijde vtipně trapný, že furt já. Psali jsme test měla jsem za 2, tak celkem čuměla ale jinak prostě... ještě že ji máme jeden rok fakt že jo :D .
Nevím, zda jsem to sem psala, ale fakt nevim co se sebou. V září jsem měla schůzku s jednim klukem. Nejdřív to vypadalo, že budeme jen kamarádi, ale víte jak to je. Já se do něj zamilovala až po uši. Jenže jsme se viděli jen jednou... ted se s nim chci kdykoliv sejít a on nemůže, tak nevim jestli nechce abych s nim kamkoliv chodila nebo nemá prostě jiný důvod. Ale sere mě to. A to sakra moc. Napsala jsem mu to, že k němu cítím něco více než kamarádství, ale nastal problém. On začal psát textovky typu:"Nevim zda jsem schopen milovat", "Nejsem si jistej jak mi tu lasku dokazes". Já mu o svých citech napsat nechtěla, ale jinak to už nešlo, dusila bych to v sobě do nekonečna. Kdyby se mi jen líbil, tak to vzdam, odeberu si ho z přátel a prostě na něj zapomenu, jenže jsem do něj blázen, tak to nevzdam dokud mě nepošle do prdele sám.
PS:Omlouvám se za použité vulgarismy, jsem unavená, a zítra mě čeká velikánský test z matematiky, tak jsem vystresovaná jako nikdy.

Už to pěkně začíná

25. září 2015 v 19:19 | N.S.
Dobrý večer,
dnes bych se vám chtěla svěřit s určitými událostmi, které se uskutečnily tento týden. Převážně vše co se stalo před pár dny na hodinách ošetřovatelství.
Měli jsme opět hodiny ošetřovatelské praxe, a protože máme novou vyučující, která nás nezná a neví jací jsme, tak to stojí za psí štěk. Většinou do školy chodím v černé barvě(, protože se mi líbí) s rozpuštěnými vlasy, celkem i namalovaná s nalakovanýma nehtama. Do odborné učebny ale musíme mít svázané vlasy, ostříhané a nenalakované nehty a plášť, který se většinou nosí spíš do laborek. Docela chápu, že musíme mít ty svázaný vlasy a tak... ono to při práci dost překáží. Ve škole chodím převážně s neutrálním výrazem tj. neusmívám se, ale ani se nemračím. Prostě chci hrát s kapelou nebo spát většinou. Od prvních hodin ošetřovatelství na mě naše nová paní profesorka neudělala vůbec dobrý dojem. Místo toho, aby nás nějak motivovala k práci nebo tak něco, tak se snažila nás spíše vystrašit a zahnat. Ke všem je ale vlídná a hrozně usměvavá, skoro nikoho nevyvolává a nezkouší. Ale pak jsem tu já. Mě minule vyvolala i sedmkrát a vyzkoušela s tím, že jsem měla říct všechny převodní systémy v krvi a průtok krve srdce s latinskou terminologií. Řekla jsem vše co vím, a ona se na mě tak mračila. Vůbec netuším, co jsem jí provedla, pořád mě zkouší a přitom se tváří, jako kdyby mě chtěla zabít. Ale jak tak přemýšlím, možná to bude něčím jiným. Ona se nás prvního dne ptala, zda je tu někdo, kdo udělal chybu, že je na téhle škole. Já se přihlásila jako JEDINÁ a řekla jsem, že od svých šesti let hraju na hudební nástroje, a že bych se ráda věnovala hudbě, načež se mě zeptala co tu dělam a tak... Asi jsem měla mlčet. Naštěstí jsme s touto profesorkou ještě nic nepsali, ale možná ji překvapím, až uvidí vyplněný celý test. Já to ošetřovatelství docela ovládám, moc mě nebaví, ale je to lehké. Jen mě vždy vyvolá zrovna na věc, kterou bud zapomenu nebo jsem se jí zrovna nenaučila nebo nezapamatovala. Nedávno vyučující dokonce řekla, že už tak nějak dokáže rozeznat, kdo tu jen tak sedí a nic nedělá - vrhla na mě pohledem se zkleslými tvářemi, a kdo je tu aktivní - podívala se na holky dozadu, které se vždy hlásí a já je nechápu :D . Co na to říct? Zasedla si na mně. A mně to přijde k smíchu. Celá tahle věc. :D
Co se týče matematiky, tak... už se radši vyjadřovat nebudu.

need this.

Láska. Co to je?

23. září 2015 v 20:27 | Moni
Jak jsem vám psala v únoru, že chodím s jedním klukem (říkejme mu třeba D.), tak jsem vám ani nedopověděla, jak to bylo dále. D. byl o rok mladší než já, byl vysoký, postavu spíše hubenější než vysportovanou, a měl hnědé oči jako hořká čokoláda. Seznámila jsem se s ním přes spolužačku (dříve nejlepší kamarádku) tak, že jsme šli jednoho dne ven a pořád si mě prohlížel. To mě samozřejmě znervózňovalo a dost sralo, když to takhle řeknu. Nesnáším když na mě někdo civí a nemá pro to důvod. A tak jsem se rozhodla mu napsat na FB. Přidala jsem si ho, a začali jsme si psát. Pak tedy z něj vyšlo najevo, že prý zajímavějšího člověka než mě, jakživ neviděl. Ze začátku jsme si psali minuty a hodiny. Po pár dnech to byly i noci a dny. A protože se mi svým chováním, vyjadřováním i intelektem zamlouval, tak jsem si nakonec řekla, že to možná zkusím. Že zkusím mít s osobou opačného pohlaví nějaký flirt možná i vztah. Jedno z našich prvních rande bylo v hlubokém lese blízko mého domu v zimě plném sněhu. Procházeli jsme se a povídali si. Nevěděla jsem přesně, co mám dělat, neboť v té době jsem fakt žádné zkušenosti neměla. Zničehonic mě chytl za ruku a já nadskočila, protože jsem se lekla a to byl teprve trapas, kterýmu se směju dodnes :D . Bylo to moc hezký. Pak jsme začali mrznout, a tak jsme se objali, protože nám obou byla velká zima. Při tom objetí došlo k něčemu, co jsem si myslela, že se nestane ale...políbili jsme se. Dvakrát. Třikrát.
Totálně jsem se do něj zabouchla. Víc než si kdokoliv dokáže cokoliv představit. Skoro každý den jsme se vídali a nemohli od sebe spustit zrak. A takhle to trvalo měsíc. Jenom.
Po měsíci mi to začalo připadat něčím hrozně zbytečné. Proč chodit s někým a myslet na druhého člověka, když můžu být sama, myslet jen za sebe a zařizovat si vše sama? Usoudila jsem, že mi to asi tak nějak začíná lézt na nervy. Je to smutné, ale tak jsem to cítila. Možná že mám jakési trauma, protože moji rodiče jsou rozvedeni...
D. se opravdu nezdál, ale začal mě podvádět. Randil ještě s pár holkama. Tak jsem si řekla, že je konec, protože to trpět fakt nebudu. Ale bohužel, z menšího rozchodu jsem byla totálně v prdeli. Cítila jsem se, jako bych ztratila nejlepšího kamaráda a kluka zároveň. O týden později jsem to nevydržela, a šla s nim ven. Přivedla jsem sebe i jeho na jiné myšlenky a byli jsme opět spolu. Byla jsem zase šťastná, ale zároveň mě to sžíralo, protože vím, jak mi ublížil.
Nastal Valentýn, což asi nečekaně většina párů slaví. Já ten svátek nesnáším, ostatně jako Vánoce, a tak... Bohužel mi přinesl kytky. Bylo to od něj hezké, ale řekla jsem mu, že je měl zařídit spíše na květen ne únor. Pak jsme se šli zase projít. A v tu dobu jsem k němu už nic necítila. Všechno vyprchalo. A abych mu nekazila jeho "šťastný" Valentýn, řekla jsem mu až o pár dnů později, že je konec ať se mu to líbí nebo ne. Od té doby je šťastně zadaný s N. Přeju mu to, ale tý holky lituju a asi bych jí měla varovat, že má D. sklony k nevěře.

A jak to bylo dál?

23. září 2015 v 19:54 | Moni
Zdravím,
dnes se vám chci svěřit se svými myšlenkami, a tak různě co se kolem mě událo, či stále děje.
Vzhledem k tomu, že vše co se týká mé školy jsem napsala do předchozího článku, tak tam není úplně vše dopodrobna, jak bych chtěla. Obor, který studuji je těžší než jsem si v devítce myslela. Domnívala jsem se, že na střední zdravotnické škole to bude jednoduché, protože budeme mít praxe a méně matematiky, fyziky a chemie. Naivní myšlenka, že? Říkala jsem si, že to nebude určitě takový masakr, jako měla sestra na gymnáziu. Jenže opak je pravdou. Sice jsem se na gymnáziu nikdy neocitla a asi přesně nevím, jak to tam chodí, ale dle mé sestry popisu se mi zdá, že zdrávka je těžší. Hlavně tato škola je zaměřena právě na ty předměty, které jsem výše napsala. Což je pro mě totální katastrofa, neboť jsem spíše typ člověka, kterému jdou jazyky než matematika aspol.. Máme sedm odborných předmětů, a také předměty které jsou i na gymnáziích. Nevím zda jsem úplně nespokojená s touto školou nebo spokojená na půl. Jsem praktická a teorie ošetřovatelství mě vůbec nenadchla, zatímco mé spolužačky už doslova sní o tom, jak budou zdravotní sestřičky apod.. Mají holt štěstí, že jim jdou všeobecné předměty i ty odborné. Mně jen odborné, angličtina a čeština.
Nakonec jsem se rozhodla, že tu asi ty dva a půl roku přežiju. Přestupovat se mi moc nechce, a chodit znovu do prváku na jinou školu také ne. Absolutně nechápu, co mě to v devítce popadlo jít na zdrávku...
Tímto chci ASI říct, že nevím co chci ostatně jako většina adolescentů.

Přežívám

19. září 2015 v 15:30 | Moni
Moje milé živočišné hmoty na bázi uhlíku,
zjistila jsem, že bez blogu se prostě nedá žít. Nedá. Kdykoliv se nudím, nebo se nechci učit, tak raději zapnu počítač a jdu na blog.cz. Poslední dobou jsem si hodně oblíbila číst ostatní blogy, úvahy a jejich názory na okolní svět. Čtu ale výhradně jen věci, které mě zaujmou což znamená, že beauty a fashion blogy dávám stranou. Nevím proč, ale přijde mi, že chtějí, aby byli všichni podle nich, kupovali si stejné oblečení, malovali se stejně jako oni, a tak podobně. Je to jen můj názor, třeba to tak není, ale já to tak cítím. Tím nechci říct, že jsem zakomplexovaná, tlustá socka chodící jen v teplákové soupravě. Mám svůj styl a vkus.
Na začátku září jsem se ocitla v druháku střední zdravotnické školy. Absolutně nic si z prváku nepamatuju. Vůbec nic. A navíc jsem zjistila, že obor který studuji mě nenaplňuje, nebaví a netušim, proč jsem si ho v devítce vybrala. Zdravotnictví je v Česku hrůzostrašný, sestry jsou na pacienty zlé, doktoři jsou egoističtí a shazují sestry, protože mají podřadnou práci. Vím, že tohle není všude, ale v Praze převážně ano. Ta představa, že bych někoho musela ošetřovat, se mi moc nelíbí. Každopádně vybrala jsem si to, jsem v druháku, tak to i dostuduju. Bohužel s nechutí.
Oproti tomu mám jiné záliby než pomáhání druhým, a trčení v ústavu. Od svých šesti let chodím do základní umělecké školy tzn.: miluju hudbu, dokážu ji stvořit. Od mala mě všechno, kdokoliv, cokoliv táhlo k hudbě. Hraju přes jedenáct let na housle. Celkem výdrž si určitě říkáte. Ale to je něco, u čeho mohu být sama sebou, hrát si cokoliv a být naplněna. Navštěvuji i orchestr, kde hraju na místě violy. Mám tam své nejlepší kamarády, se kterými se pravidelně scházíme a jsme tak štastní. Říkáme si všechno. Hraju v podstatě na všechno, mám prý extrémní hudební sluch. Zpěv a kytara mi nedělá problém.
A teď se určitě ptáte, proč jsem nešla na konzervatoř? Za prvé se tam hlásí přes stovku houslistů, z toho přijmou něco málo přes dvacet. Za druhé... skladby určené k přijímacím zkouškám jsou prostě příšerné, jak nezapamatovatelné, tak i nemelodické. Za třetí neumím moc noty, protože převážně hraju všechno podle sluchu. A za čtvrté kdybych dostudovala konzervatoř, nemusela bych se vůbec uživit, a všechno by dopadlo katastrofálně.
Mimo jiné mezi mé ostatní záliby patří i opravování houslí, tedy houslařství.


DŮKAZ MÉ PŘÍTOMNOSTI

18. února 2015 v 21:15 | Spring.Fairy
Blogeři moji!LíbajícíSmějící se
Doufala jsem, že prvák bude mnohem lepší a lehčí, ale asi jsem se mýlila Nerozhodný. V prvnim pololetí mam nedostatečnoou z fyzikyPřekvapený, takže fakt super, ale naštěstí z prvního pololetí se reparát nedělá. Budu se extrémně snažit ted v druhym pololetí, nechci rupnout kvůli fyzice, ze které jsem měla na základce skoro samý jedničkyÚžasnýZamračený. Ale z naší třídy z fyziky mělo 5 asi 11 lidíSmějící se. Takže v tom nejsem sama.
Ano, strašně jsem si oblíbila tyhle blogový emotikony Smějící seS vyplazeným jazykem. Poslední dobou jsem fakt mimo. Asi to bude tim, že mě chce jeden kluk, dokonce s ním chodím.Usmívající se ALE! Už mě to po měsíci a fous nějak nebaví.. ta jiskra prostě vymizela, nevímNerozhodný. Mam ho ráda spíš jako kamaráda, než abych s nim chodila, jenže on je strašně citlivej, takže je těžký něco psát nebo mu to říct do očí.ZamračenýNevim jestli jsem bezcitná, ale rozhodně mě už nebaví se na někoho vázat, potřebuju změnu, kterou jsem dlouho neudělalaÚžasný.

Asi budu v blogování pokračovat, chybělo mi to RozpačitýLíbající
OH GOD<3 :3

Nový živooot :D

15. listopadu 2014 v 16:59 | Spring.Fairy
Ahooj zlatíčka!:) Takže možná tu bude víc článků, protože ke svým šestnáctinám jsem dostala vlastní notebook, konečně mám vlastní NTB, a můžu dělat referáty a hrát The Sims 3 :D :3 jsem strašně šťastná :) že bych zase přidávala novinky o Demi?Moc se mi nechce kopírovat a ukládat si fotky na blog, a tak budu chodit k ostantím blogerům, kteří mají blog o Demi :) ne že by se mi nechtělo,ale příjde mi to zbytečný :D je možný že napíšu nějaký návody na lepší život pro vás :) jsem moc ráda, že sem pořád chodíte, moc si toho vážím, opravdu:)) ale je mi to celkem divný že sem někdo chodí, protože tu moc věcí nepřibývá :D

demi lovato beso gif - Buscar con Google

Jeej

19. října 2014 v 17:10 | Spring.Fairy
Ahooj:D jsem ráda, že sem na blog pořád někdo chodí:). Protože jsem na střední tak nemám moc času bejt na internetu a tím myslím i facebook apod..Ale! Už nám doma funguje ten kabel do počítače, kterej byl předtim napůl shořelej:DD . Asi je to tu spíš jako deníček, ale nevadí..časem budu přidávat i něco jinýho, protože by ji nak tenhle blog fakt umřel:D. Kdybych nechtěla blogovat a vůbec mít tenhle blog tak už je zrušenej,ale.. Je mi blbý ho zrušit když vim že sem zase někdy něco přidam.. a je přece škoda nebejt aktivní na blogu když se tomu věnuju pěkně dlouhou dobu:) . Kdybych to upřesnila tak přes všechny blogy co jsem měla jako vedlejší jsem na blog.cz 7 let:DD to je děsný číslo:D ani mi to nepřijde tak dlouho:D

PS:Oblíbila jsem si moc ↑Adama Lamberta↑ líbí se mi strašně jeho hudba:) ale pozor!Nepřestávám být Lovatic ! :D

První týden na střední

7. září 2014 v 15:49 | Spring.Fairy
Ahoj, tak jak jste to zvládli? První týden školy už je za námi, a tak nám nezbývá nic jiného než čekat na další prázdniny:DD Už chodím na střední a pořád jsem si nezvykla, protože je to obří škola a přestávky trvají 5 minut což trvá vždycky cesta do jiný třídy :D Máme fajn lidi ve třídě, ale jelikož jsem na zdrávce, tak je tam jenom pár kluků :( :D ale tak nemůžu se divit, chápu že kluci nechtějí být zdravotními bratry:DDD ve třídě nás je 30 a připadám si jako v těch americkejch filmech:DD kdybych začala zpívat, tak je to úplný High School Musical:DD už se učíme a nemůžu říct že je to lehký:( ale zvládnu to:) Jak se jinak máte? Já výborně :))

Ou

29. července 2014 v 16:08 | Tacere
Víte, ono je to takový divný. Blogováním jsem se zabývala 8 let a dalo by se říct i to, že jsem byla fakt závislá. Časem mě to nějak nebavilo, asi jsem nevěděla jaký téma přidávání na blog je pro mě akorát. Ted o prázdninách jsem na internetu a strašně mi chybí blog. Mám ještě jeden to jo, ale neni takovej jako tenhle. Neříkám, že tu budou každý den články, ale mohlo by se to tu trochu pohnout :) . Změna by neuškodila. Obzvlášt když je blog v takhle otřesnym stavu. Snad si ještě vzpomenu, jak se dělá nějakej design:D . Návštěvnost trochu klesla, ale je pořád dobrá:) .
Překopávám zároveň i téma blog, ano na designu je Demi ale jinak to tu o celebritách nebude. Bude to dívčí blog, teda alespoň se o to pokusím:) Jelikož jdu do prváku, tak budu psát i různé návody nejen k blogaření.
tumblr_n7g7usTkbW1s91epio1_500.gif (500×280)

♥ Protřídění AFFS ♥ (+nabírání new)

11. února 2014 v 16:40 | Tacere
Takže.. není třeba se k tomu vyjadřovat.. někteří možná zůstali a někteří ne a chci se ujistit. Proto je tenhle článek. Samozřejmě by mi nevadilo mít další nové affs.. Naopak by mě to potěšilo :)* Takže do komentářů vyplnte prosím tohle.. :
1,Přezdívka
2,Blog

DÍKY!

.


A jak to bylo dál?

1. února 2014 v 11:04 | Tacere
Upřímně, abych pravdu řekla, jsem ráda, že je všechno za mnou. Přijímačky nebudu mít, protože jdu na školu, kde se nedělaj. Můžu akorát doufat, aby mě s průměrem 1,66 přijali. Ze začátku, někdy v říjnu, mi ten blog chyběl, al nebyl čas a já se šprtala, abych docílila lepších výsledků. Ke konci prosince a na začátku ledna jsem doslova bojoala o 3 z matiky. Během tří dnů jsem se musela naučit rovnice s 2 neznámými čísly ( což je teď fakt jednoduchý:D) a grafy (jsou v pohodě). Stala jsem se taky velkou fanynkou Upířích deníků, a jsem team Stefan.. takže do mě klidně hejtujte;) Ještě napíšu, paa :3

Update,15:04 :
Jen by mě zajímalo, zda sem ještě někdo chodí nebo ne? Protože nevím, jestli má cenu blog rozjet do plného proudu. Hodně věcí se u mě změnilo.. ale k lepšímu, jsem za to ráda;)

Není internet. Není život.

16. září 2013 v 18:19 | Tacere
Nadpis odpovídá za vše. Já tohle nesnáším ale oznámit vám to musím. Jsem teď celá zmoklá a unavená, protože jsem přišla z orchestru který zase nebyl. Jsem vystresovaná,vynervovaná a k nejlepší cestě za depresí. Ne není to kvůli vám! Začala u mě devátá třída. Teď jde o moji budoucnost. Kdybych se nedostala na střední co bych v tomhle státě mohla dělat? I popeláři musí mít maturitu. U nás doma, kde bydlím se svojí sestrou a matkou které už mi lezou krkem není internet. Vím,určitě si všichni myslíte že žijeme v jeskyni. Moje matka není schopná do UPC zavolat. To je další důvod proč ji nesnáším. Dneska jsem dostala svojí první pětku za tenhle rok - fyzika úkol, který když zadával tak jsem tam nebyla a když jsem mu to chtěla říct málem jsem měla poznámku. A pak že můžeme mít vlastní názor a prostor k mluvení jak se praví v školním řádu. Pryč už s tou školou.

Možná by jste to nečekali, že já Tacere, které záleželo na blogu dřív víc než na škole teď přestane přidávat. Taky se mi to nelíbí. Ale mám pro vás dobrou zprávu. Až bude květen nebo prostě doba po přijímačkách možná se vrátím. Možná. Takže nechci říct určitě. Miluju blogování ale není čas. Tohle časem pochopíte taky. Objednávat designy můžete. Ale už další asi vyrábět nebudu. Klidně Sb, affs nebo jak se tomu říká si mě smažte, nemá to cenu mít někoho v menu když není aktivní.

Toť vše. Děkuji za pozornost,návštěvnost,komentáře,pochvaly - moc si toho vážím a budu si to vždycky pamatovat.
vaše Tacere.
bye

Juchůůů!!

7. září 2013 v 14:22 | Tacere
Ahoooj!V první řadě se omlouvám že tenhle blog začíná být deníčkovským-to jsem opravdu nechtěla!Takže snad dnes přidám novinky mých hvězdiček a přidám něco zajímavého ;) Jako další se vám chci pochlubit -doufám že si nebudete myslet že jsem taková ta dilinka co se furt vytahuje ale možná začínam bejt :D - vyhrála jsem SONB díky vám!Jsem na 1.místě protože jste byli tak ochotní a milí!Mám vás strašně ráda a slovo děkuji je pro mě slabé,nevím jak to ještě lépe vyjádřit !!! :)

I love you

Oou :D

4. září 2013 v 15:44 | Tacere
Ahoj,chápu že jste zvyklí že každý den byl nový článek ale teď se to změnilo. Doma nám nefunguje internet takže chodím sem k babičce (mám to kousek od domova :D) . Je škola a já jsem v 9.A a když je devítka tak se obvykle dělají přijímačky a taak :D Tenhle rok tu články budu přidávat ve šnečí rychlosti :D Mimochodem, Demi má spousty novinek a já nemám vůbec čas přidávat. Měla bych vyhodnotit SONF ale prodlužuju termín soutěžení do doby neurčité :) Taky jsem v několika soutěžích a vím jak vám to už leze na nervy pořád hlasovat. Ale aspoň jednou bych chtěla vyhrát ,kdo ne? . To máte jedno prostě nebudu přidávat tak často,nebudu obíhat tak často ale v soutěžích chci ještě být :) Musím na hodinu houslí tak se zatím mějte :D

PROSÍM HLASUJ TADY PRO DEMI LOVATO .
A TADY PROSÍM VYPLŇ FORMULÁŘ A VYBER TAM MŮJ BLOG.

Děkuju ♥

warrior | via Tumblr

gucci guilty auf Tumblr

31.8.2013 a moje večerní rychlozprávy ;D

31. srpna 2013 v 20:18 | Tacere
Ahoj,díky moc za návštěvnost mám vás všechny ráda! :) Dnes tu bylo 55 lidí ;) Díky! Dnes jsem přidala pár článků a jsem spokojená.. Achjoo v pondělí e už škola taky vás to tsk stresuje? No doufám že nejsem sama :P Půjdu asi v černých šatech aby to znamenalo že ŠKOLU NESNÁŠÍM :D :D Tak to je pro dnešek asi všechno.. Pá, dobrou noc (nebojte ještě nejdu spát,budu si psát s kamarádama na fb :D) a (s)mějte se :*

oh so classy! | via Tumblr

A ještě Minions :D :
.

About Tacere

30. srpna 2013 v 16:50 | Tacere
Tak zase po druhé ahoj! Děkuju vám za návštěvnost je božská! Před chvilkou jsem nastavila tento design kdterý jsem dělala cca hoďku a půl :-? nevím nějak jsem to nepočítala :D Mě se líbí tisíckrát víc než ten předtím ten byl moc kýčovitej :D Co si o něm myslíte vy?Klidně pište i kritiku :-) Mimochodem prosím abyste zde vyplnili formulářek a vybrali springfairy.blog.cz byla bych ráda za výhru ale to asi každej :DD . Snad dnes ještě něco přidám designy asi né ale něco jiného. Teď jdu oběhnout mé SB :)
ebzio.tumblr.com

Poslední kolo,finále! -_-

30. srpna 2013 v 13:39 | Tacere
Ahoj dostala jsem se dál a za to moc děkuju :) ! Tohle je poslední kolo a asi i nejtěžší v hlasování. Autorka to vzala jinak a mě to přijde dobrý nápad. Asi udělám jen jednu možnost a to i pro vás. Moc bych všechny poprosila aby TADY vyplnili formulář - nic tam není jen přezdívka,blog a pro koho chceš hlasovat. No a popřípadě kdyby byl někdo ještě hodnější by si mohl dát ikonku na blog třeba do zápatí,nahoře do menu,pod záhlaví nebo tak ale to nemusíte :)Colored Smoke | via Tumblr

29.8.2013

29. srpna 2013 v 20:39 | Tacere
Shrnutí dneška + co bude dál? Takže o škole vám sem psát ani nechci když se snažim odreagovat :D Udělala jsem 3 designy,docela se mi líbí ale jsou moc jednoduchý nebo jak to mam nazvat :) Udělam jich zítra ještě hromadu hlavně s celebritama abyste měli z čeho vybírat, že? Snad si někdo objedná :-) Já teda doufám že ano ale to se časem uvidí :) Zítra začíná finále SONB kde jsem ale autorka toho blogu mi napsala že to bude jiný než ostatní soutěže takže se uvidí no ;D
dogs.*;

Free designy ? Budou ! ;)

29. srpna 2013 v 15:59 | Tacere
Je blbost vás informovat o tom že přidávám další rubriku ale tohle je docela důležitý. Napadlo mě vyrábět libovolné designy. Jenže problém je v tom že je nemam kam dávat :D A na můj blog se třeba ani nehodí :D Takže budu přidávat náhledy designů a pod tim bude přezdívka,blog,heslo a tyhle požadavky mi odešlete na mail kde vám to následně nastavím ;) Nějak mě chytlo to grafičení takže jdu grafikovat :D :D
Happiness | via Facebook

28.8.2013..

28. srpna 2013 v 18:00 | Tacere
Ach nééé!! Jakmile píšu tohle datum v hlavě mi svítí ŠKOLA ! :( Já nechci :( Devítka je na naší škole dost náročná a to se k tomu nepočítají přijímačky .. No a vlastně ještě budu dělat absolventský koncert s houslema .. :( No to se mam teda na co těšit vám řeknu. Dnes jsem si objednala na jednom blogu dess doufám že bude brzy hotov :) Designy si dělám vždycky sama ale tenhle týden je to výjimka - nemam chuť na grafiku .. :) pro ostatní klíďo píďo ale pro sebe nene :D Tak pá smějte se tu beze mě ;) :*

data not applicable
springfairy.blog.cz

27.8.2013 :D

27. srpna 2013 v 20:01 | Tacere
Ahoj,dneska tu přibyly další články ale jen 2..Děkuju vám moc za včerejší návštěvnost,ani nevíte jakou jsem měla radost!Mám vás ráda! Taky chci poděkovat za hlasy v SONB :) Dost děkování :D :D Mám v plánu vyrobit design tenhle je otřesnej :D a navíc se mi ani nelíbí :D Tak pá :*
i love you

Lalalaa ;)

26. srpna 2013 v 13:40 | Tacere
Tenhle nadpis k tomu vůbec nesedí ale to máte jedno :D Chtěla bych všechny co zavítají na můj blog aby zahlasovali SEM .Prosím! Díky vašim hlasům se můžu dostat do finále :) Děkuju za jakýkoliv hlas ! S radostí oplatím stačí napsat odkaz na hlasování do komentářů. Budu vám vděčná,předem děkuji ♥
Daria | via Tumblr

 
 

Reklama