Haló? :D

7. února 2016 v 19:59 | N.S. |  Vylévání srdíčka
Ahoj! :) To by mě zajímalo, zda-li to tu někdo ještě čte. A jestli jo tak je to hustý a cool. Ne vážně, já sem píšu jen když mám čas a náladu pod psa, což je docela blbý, protože ty nálady a depky se pak přenáší na čtenáře. To jsme se totiž jednou učili v psychologii. Asi se divíte proč jsem celkem šťastná... Tak já vám to zdůvodním. Poznala jsem toho nejlepšího člověka, který mě činí nejšťastnější a cítím, že on mě doopravdy miluje... není to jako to bylo dřív, teď je to víc vážný a hezký. Tím chci říct, že ve dvou se to lépe táhne. A to cokoliv. Nedávno bylo vysvědčení... já opět neprospěla z matiky, jak jinak. Nyní bereme logaritmy a to je stokrát těžší než látka v prvním pololetí. No doufám, že nějakým způsobem se dostanu do třeťáku.
Co se týče hraní na housličky, tak jsem docela pokročila. Možná budu mít svůj druhý sólový koncert za život! Jo! Jen pro informaci na housle hraju 11 let. A taky mě přijali do jednoho orchestru docela dost velkou náhodou. Díky Bože! :)
A víte jak jsem vám psala o té zlé paní profesorce na ošetřovatelství? Je to furt stejný! Od září se nic nezměnilo a navždy pro ní budu Markéta, kterou bude neustále vyvolávat.
Jsem ráda, že jsem vám sem dneska mohla něco málo připsat. Ale nebudu sem psát, že to chci rozjet... všichni víme, jak to dopadá :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.