Peněz není nikdy dost

28. září 2015 v 20:46 | N.S. |  Pisálkův koutek
Kdybych se zničehonic stala milionářkou, musela by to být vážně velká náhoda. Jelikož žijeme v realitě a ne ve filmu, tak je logické, že každým dnem se nám to stát nemůže.
Ovšem kdyby se mi splnil sen, hrála bych s kapelou, a byli bychom známí po celém světě (o tom si mohu nechat jen zdát..), tak bych na tom finančně byla také jinde. Hlavně si sebe jako milionářku fakt nedovedu představit, protože žiju dost skromně a nevyrůstám ve snobské rodině.
Kdyby se něco stalo, a najednou bych viděla na výpisu kreditní karty něco kolem milionu, tak v první řadě bych na to zírala a nevěřila tomu. Koupila bych si všechno co potřebuju, konečně bych měla z čeho žít sama za sebe. Velkou část bankovek bych darovala rodině, která peníze fakt potřebuje. Pak také přátelům, kteří sotva vycházejí s platem. No a nakonec bych darovala všechny peníze dětem v Africe, které tam umírají na hlad či různé infekční onemocnění.
Netuším, zda bych se změnila chováním jako většina lidí, kteří si žijí v blahobytě... ale myslím, že spíše ne.
A co byste měli v plánu vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 blom blom | Web | 3. října 2015 v 6:03 | Reagovat

Velice pěkný a zajímavý článek :)
Já si to nedokážu přestavit, dneska kdo má peníze tak v podstatě podle mě má už tak trošku vyhráno ne, že ne :/
Kdybych měla tolik peněz nevím co bych s nimi přesně udělala, ale 100% bych aspoň půlku - minimálně dala rodině, něco na charitu a zbytek bych si šetřila

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.